fbp
loader image

Prvotřídní práce s detaily

Naše práce mluví za vše. Soustředíme se i na ty nejmenší detaily a našim cílem je najít i tu nejmenší drobnost a vyladit jakýkoli nedostatek, který by mohl ubrat na dokolanosti Vašeho vozu. Svěřte svůj vůz do těch správných rukou.

Zamilujete si naši práci ★ 

Dbáme na svou pověst a doufáme, že i Vy budete s našimi službami více než spokojeni. Podívejte se, jak naši práci hodnotí ostatní a máte-li s námi již nějakou zkušenost, napište nám hodnocení také. Těšíme se na Vaše recenze.

Obraťte se na nás

Případě zájmu nás neváhejte kdykoli kontaktovat. Poradíme Vám co je pro Váš vůz nejlepší a domluvíme i osobní prohlídku, kde probere vše potřebné. Vašemu vozu vrátíme jeho jiskru. Budeme se na Vás těšit.

Dbáme na kvalitu a preciznost

To podstatné spočívá v detailech

My to víme a také se tím řídíme. Nabízíme pouze kvalitní a profesionální služby v oblasti Car Detailingu. Provádíme čištění exteriéru, péči o interiér a další doplňkové služby. S námi je Váš vůz ve správných rukou.

V detailu služby najdete i její ceník. Zajímají Vás informace o nás a naši práci? V tom případě se podívejte na náš příběh.

Detailing

Prvotřídní Detailing 
a ochrana laku

Doplňkové služby

Čištění kol, motorového prostoru a další

Aplikace PPF ochrany

Profesionální ochrana Vašeho vozu

Jak naše práce vypadá?

Pečlivě a kvalitně vyčistíme Váš vůz, zrenovuji a oživím jeho lak, provádíme prvotřídní čištění disků a precizní exteriérový i interiérový detailing. Zakládáme si na své práci o Váš vůz se pečlivě postaráme. Na naši práci se můžete spolehnout

Podívejte se na unikátní ukázku naší práce nebo na novinky z našeho blogu.

Recenze ★★★

Načim cílem je Vaše spokojenost. Podívejte se na hodnocení našich klientů a ohodnoťte nás také.

Peugeot 208

Rated 5,0 out of 5
29. 3. 2022

Moje auto má již několik let, ale takovou intenzivní očistu ještě nezažilo. Důkladné ruční mytí od firmy JF se vůbec nedá srovnat s automatickými myčkami u benzínek. Po celém mycím procesu jsem v ineriéru ani axteriéru nenašel jediné místo, na kterém by lpěla špína – klobouk dolu! Moc děkuji panu Jiřímu, který se o mé auto pěkně postaral. Teď září, jakoby včera sjelo z výrobní linky!!! Vřele doporučuji…

Marek